O nas

Winterevent

Jeżeli jesteś pasjonatem zimowego szaleństwa to dobrze trafiłeś. WinterEvent zajmuje się organizowaniem wyjazdów narciarskich oraz snowboardowych w Alpy. Jako lider rynku w Polsce mamy na swoim koncie ogromną liczbę zorganizowanych wyjazdów od tych mniejszych, aż do dużych festiwali Polish-Days we włoskim Val Di Sole. Na nartach znamy się jak nikt inny przekładając na pracę swoją pasję.

Wyróżniamy się doskonałą znajomością ośrodków narciarskich oraz indywidualnym podejściem do klienta, a świadczy o tym mnóstwo pozytywnych opinii na nasz temat.

Stając naprzeciw potrzebom rynku jako jedyni zapewniamy pełną obsługę oraz przygotowanie do wyjazdu. Jadąc z WinterEvent masz możliwość zarezerwowania wyjazdu ze szkoleniem w najlepszej szkole narciarskiej Rossignol-Academy, skorzystania z wypożyczalni sprzętu Rossignol, który będzie czekał na Ciebie w ośrodku, zrobienia zakupów w jednym z naszych sklepów narciarskich .

wintereventshop
dynastar-sklep

WinterEvent

Jest to biuro podróży świadczące usługi turystyczne najlepszej jakości w najniższych możliwych cenach. Jesteśmy pasjonatami aktywnego trybu życia, którzy jako główny cel stawiają sobie najlepszą organizację, oraz zadowolenie klienta. Na swoim koncie mamy szereg zorganizowanych imprez od festiwali letnich z występami artystów nad brzegiem morza po zimowe festiwale z koncertami na szczycie Alp. To my wznieśliśmy wyjazdy zimowe na zupełnie inny level, zbudowaliśmy scenę na szczycie włoskich dolomitów i zorganizowaliśmy Najwiekszy Zimowy Polski Festiwal Muzyczny w słonecznym Val di Sole, a zagrali na nim topowi polscy artyści.

Promo Raossignol Academy 3

Szkółka Narciarska Rossignol-Academy.pl

ABC-Holiday to dziś również najlepsza licencjonowana Polska Szkoła Narciarska i Snowboardowa www.rossignol-academy.pl posiadają uprawnienia SITN-PZN/SITS działająca w najsłynniejszych alpejskich ośrodkach Val di Sole, Marilleva, Ponte di Legno Tonale, Val di Fiemme,Pejo

Serwis Narciarski

Nie interesuje Cię posiadanie własnego sprzętu lub wybierasz nowatorskie rozwiązania i lubisz w każdym sezonie pojeździć na najnowszym modelu nart ? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Stwórz sobie wymarzony urlop wypożyczając sprzęt renomowanej marki Rossignol i odbierz go bezpośrednio w ośrodku do którego się z nami wybierasz. W ofercie wypożyczalni znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz z wyjątkiem butów narciarskich które musisz mieć swoje.

Wypożyczalnia Sprzętu Narciarskiego

Skorzystaj z okazji, wypożycz narty na wyjazd w Włoskie Alpy. Atrakcyjne ceny, narty dla każdego od początkującego do zaawansowanego narciarza. Posiadamy narty zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie czekaj wypożycz już dziś po okazyjnej cenie!!

WINTEREVENT – to zimowe wyjazdy w Alpy w najniższej cenie. Najlepsze ośrodki we Włoszech, Francji, Szwajcarii. W cenie zawsze skipass, dojazd, zakwaterowanie oraz wstęp na wszystkie imprezy.

POLISH-DAYS – to festiwale z koncertami na szczycie Alp połączone z jazdą na nartach/snowboardach. Spotkacie tu największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz najlepszych Dj-i którzy gwarantują niezapomniane chwile oraz imprezy do białego rana. W cenie zawsze skipass, dojazd, zakwaterowanie oraz wstęp na wszystkie imprezy.

ROSSIGNOL-OUTLET – sklep z produktami marki Rossignol, Lange, Dynastar, POC, SnowLine.

WinterEvent-Shop.pl –  Sklep z produktami narciarskimi.

SUNEVENT – to letnie wyjazdy skierowane do aktywnych osób. W ofercie najlepsze ośrodki nad samym morzem w Chorwacji/Toskanii/Sardynii/Bułgarii. W cenie zawsze dojazd, zakwaterowanie wstęp na wszystkie imprezy oraz koncerty.

SKIPASS-FRANCE – Firma jest odpowiedzialna za sprzedaż skipassów oraz pakietów obejmujących skipass i zakwaterowanie w Europie wschodniej dla grup i biur podróży. Kup przez naszą firmę pakiet nocleg + skipass we Francji już od 129 euro za 7 dni.

FAMILYEVENT – to zimowe wyjazdy w Alpy w najniższej cenie dla rodzin z dziećmi. Oferta ze specjalną ceną, wypożyczalnią sprzętu oraz szkoleniami dla dzieci. Cena zawiera skipass, dojazd, zakwaterowanie.

SNOWLINE – to techniczna odzież do uprawianie sportów zimowych

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087