Szkolenia

Bogata oferta wyjazdów

Rossignol Academy to licencjonowana, Polska szkoła narciarska i snowboardowa prowadząca szkolenia w popularnych włoskich kurortach zimowych oraz na terenie Polski. Rossignol Academy prowadzi szkolenia na każdym poziomie zaawansowania oraz szkolenia sportowe podczas wyjazdów organizowanych przez biuro podróży ABC- Holiday.pl

  • Przez cały sezon Polscy instruktorzy z najwyższymi uprawnieniami w Europie oraz z wieloletnim doświadczeniem prowadzą szkolenia grupowe jak i indywidualne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych
  • Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaczynając od osób stawiających pierwsze kroki po osoby zaawansowane
  • Indywidualne podejście do każdego kursanta gwarantuje szybko widoczne efekty
  • Dla osób z zamiłowaniem do jazdy sportowej prowadzimy szkolenia z elementami jazdy na tyczkach oraz analizą video
  • Kursy skierowane do dzieci i młodzieży zakończone są zawodami z wręczeniem nagród i certyfikatów
  • Dla kursantów korzystających z zajęć przeznaczonych dla dzieci narty w cenie szkolenia dla pozostałych możliwość skorzystania z wypożyczalni nart w atrakcyjnych cenach lub skorzystania z nart testowych.

Zalety naszych szkoleń

Winterevent
gwarancja

Bezpieczeństwa

dodatkowa pomoc

Animatorki

zajęcia w małych

Grupach

duży wybór

Szkoleń

darmowe narty

Dla dzieci

20% zniżki

Na szkolenia grupowe

na zakończenie wręczamy

Certyfikat oraz nagrody

licencjonowani

Polscy instruktorzy

Rossignol-Academy

Szkoła narciarska

Rossignol-Academy jest to Polska licencjonowana szkoła narciarska SITN – PZN. Rossignol-Academy zapewnia szkolenia narciarskie podczas wyjazdów organizowanych przez biuro ABC-Holiday.pl oraz jej marek WinterEvent.pl, FamilyWeek.pl, Polish-Days.pl na terenie całych ALP i w Polsce.

  • Przez cały sezon najlepsi Polscy instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem prowadzą szkolenia narciarskie dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych na każdym stopniu zaawansowania.
  • Zapewniamy szkolenie narciarskie od osób zaczynających przygodę z narciarstwem po jazdę sportową na zamkniętych trasach z analizą video. Prowadzimy również szkolenia narciarskie na instruktora sportu o specjalności narciarstwo. Nasza szkółka oferuje zajęcia grupowe oraz indywidualne.
  • Dodatkowym atutem jest również możliwość testowania doskonałych nart Rossignol oraz wypożyczenia nart na preferencyjnych warunkach.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087