Wyjazdy firmowe na narty

Chcesz zorganizować wyjątkowy wyjazd zimowy dla pracowników twojej firmy, kluczowych klientów ? To doskonały pomysł na oderwanie się od szarej codzienności, lecz również gwarancja wzmocnienia stosunków interpersonalnych. Specjalizujemy się w wyjazdach zimowych. Realizujemy najbardziej śmiałe pomysły, posiadamy doświadczenie w organizacji wyjazdów zimowych dla najbardziej wymagających do 5***** lux z prywatnym czarterem lotów, koncertami gwiazd polskiej sceny muzycznej, ale również tanich pakietów dla grup już od 999 zł obejmujących w cenie; przejazd, skipass, zakwaterowanie i imprezy.

Dlaczego my?

  • Umiejętność dopasowania wyjazdu narciarskiego do profilu grupy.
  • Doświadczenie w organizacji wyjazdów narciarskich dla grup powyżej 1000 osób.
  • Perfekcyjna znajomość europejskich ośrodków narciarskich.
  • Przelot samolotem lub transport luksusowymi autokarami i busami.
  • Wypożyczenie najnowszego sprzętu narciarsko-snowboardowego Rossignol z dostarczeniem na stok.
  • Zakwaterowanie w sprawdzonych hotelach położonych bezpośrednio na stoku.
  • Szkolenie z najlepszymi instruktorami narciarstwa oraz snowboardu (szkolenia w języku polskim).
  • Doświadczenie w organizacji koncertów, eventów na terenie całej Europy.

Nasze wyjazdy planowane są w oparciu o bogatą wiedzę oraz doświadczenie, co pozwala na precyzyjne określenie potrzeb każdego Klienta. Priorytetem jest ustalenie indywidualnych wymagań, które pozwalają na przygotowanie najbardziej optymalnych rozwiązań. Realizujemy najbardziej śmiałe pomysły, naszym sukcesem jest Państwa satysfakcja z profesjonalnie zorganizowanego i przeprowadzonego wyjazdu.

Najlepsze resorty na wyjazd firmowy na narty

Tylko od Ciebie zależy, które ośrodki narciarskie wybierzesz na zimowe, firmowe wyjazdy na narty. Do wyboru w naszej ofercie znajdują się ośrodki we Francji i Włoszech oraz wiele innych. Wszystkie są niezwykle atrakcyjne, oferują aktywny wypoczynek najwyższej jakości. Miłośnicy francuskich Alp na pewno będą zachwyceni ofertą grupowych wyjazdów narciarskich do takich ośrodków jak Alpe d’Huez, Les Deux Alpes, czy Chamrousse. Każdy z tych resortów to gwarancja wyjątkowych klimatów, doskonałych warunków narciarskich, przepięknych alpejskich widoków, a także możliwości białego szaleństwa na słonecznych stokach. Co jest charakterystyczne dla tego miejsca to przede wszystkim imponujące długości tras narciarskich oraz wspaniały, górski klimat, które sprawiają, że francuskie resorty stają się coraz częściej wybieranym miejscem na narciarskie wyjazdy.

Wyjazd firmowy na narty – doskonała integracja!

Zarówno pasjonaci narciarstwa jak i snowboardu, będą pod wrażeniem idealnie ośnieżonych i przygotowanych tras narciarskich. Szczególnie polecanym regionem, który idealnie nadaje się do aktywnego spędzania czasu na stoku jest  jeden z największych regionów narciarskich świata, Val di Sole. To miejsce  na pewno Cię nie zawiedzie. Nie mniej atrakcyjne dla narciarzy jest Livigno, jedno z najbardziej popularnych miejsc na białe szaleństwo we Włoszech. Świetne stoki, imponujący wachlarz atrakcji oraz dobra zabawa gwarantowane!

Grupowe, firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe

Grupowe i firmowe wyjazdy narciarskie i snowboardowe to idealny sposób na ciekawą zabawę oraz  aktywne spędzanie czasu w gronie znajomych, rodziny lub współpracowników. Zapraszamy do skorzystania z ciekawej możliwości jaką jest połączenie białego szaleństwa na alpejskich stokach z szalonymi imprezami do rana. W trakcie takiego wyjazdu gwarantujemy, że będziesz mógł się zabawić jak nigdy wcześniej. Firmowe wyjazdy na narty to również idealna okazja na podszkolenie swoich umiejętności szusowania po białym puchu, a także niespotykana możliwość integracji oraz zacieśniania więzi ze współtowarzyszami podróży. Co więcej grupowe wyjazdy firmowe to również idealny sposób na podwyższanie morali pracowników. Do dyspozycji mają Państwo wiele ekskluzywnych ośrodków narciarskich, dlatego każdy może znaleźć miejsce, które idealnie odpowiada oczekiwaniom. Możliwy jest dobór indywidualnej oferty biorąc pod uwagę ilość osób oraz poziom zaawansowania uczestników w jeździe na nartach. Pełna oferta naszych wyjazdów dostępna jest na stronie internetowej.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087