Festiwale

STYL WYJAZDU - FESTIWALE

  • ZAKWATEROWANIE ✔
  • SKIPASS ✔
  • UBEZPIECZENIE NARCIARSKIE ✔
  • TRANSPORT AUTOKAREM ✔
  • SZKOLENIE NARCIARSKIE ✔
  • IMPREZY DEDYKOWANE ✔
  • SERWIS SMS ✔

Są to największe wyjazdy w sezonie, skierowane do osób w każdym wieku ceniących sobie dobrą zabawę, integrację, świetną atmosferę, doskonałe warunki narciarskie oraz koncerty najlepszych artystów. Zakwaterowanie odbywa się w różnych opcjach od formy najbardziej podstawowej czyli apartamentów w typie standard po hotele 4*. Opcję zakwaterowania możesz dopasować do swoich preferencji od standardowych apartamentów przy stoku do hoteli 4* w pobliskich miasteczkach. Przy tym rodzaju wyjazdu spodziewaj się najfajniejszych imprez zarówno na stoku jak i w tzw. imprezowniach, koncertów na żywo, zawodów sportowych, konkursów, testów sprzętu oraz szkoleń narciarskich/snowboardowych. Wybierając transport autokarem gwarantowane miasta wyjazdu nie są oznaczone gwiazdkami* np. Opole* oznacza to, iż bezpośredni transport z tego miasta odbywa się jedynie przy zebraniu minimum 30 osób. W przypadku mniejszej ilości chętnych zapewniamy transport ”antenkowy” do większego miasta lub zwracamy koszty podróży do kwoty biletów PKP TLK II klasa lub Flix Bus. Obowiązuje tutaj podstawowa obsługa pilota/rezydenta tj. wydanie kluczy do apartamentu, wydanie skipass, wskazanie apartamentu, przekazanie informacji na temat programu wyjazdu, przekazanie informacji na temat wykwaterowania i powrotu.

Najbliższe wyjazdy

Festiwale zimowe – wyjazd na narty

Alpy to bez wątpienia idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają spędzać czas aktywnie. Idealnie jeśli można połączyć wypoczynek i jazdę na nartach z festiwalem zimowym. Dlatego też jako nieliczni na rynku mamy dla Was ofertę którą łączy dwie aktywności jakimi są wyjazd na narty i festiwal. Jesteśmy organizatorem największego zimowego polskiego festiwalu muzycznego w słonecznym Val di Sole. Zbudowaliśmy tam scenę na szycie włoskich dolomitów, gdzie zagrali topowi artyści tacy jak : Cleo, GrubSon, Jarecki&BRK,  RAHIM, Grzegorz Hyży, Rafał Brzozowski, KaceZet, a w imprezie uczestniczyło ponad 8000 wyjątkowych ludzi.

Propozycja festiwali zimowych połączonych z wyjazdem na narty

Jeśli myślisz o wyjeździe zimowym w Alpy to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą festiwali zimowych połączonych z wyjazdem na narty. To unikalne i niepowtarzalne wydarzenie. Kto powiedział, że festiwale muzyczne mogą się odbywać tylko latem. Zima to czas równie dobry na to, żeby poszaleć na stoku w rytm najgorętszych hitów.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087