Szkoła narciarska Ponte di Legno Tonale

Jeśli nie umiesz jeździć na nartach lub chcesz polepszyć swoje umiejętności jazdy, powinieneś sprawdzić ofertę Polskiej Szkoły narciarskiej w Ponte Di Legno! Polskojęzyczni i wykwalifikowaniu instruktorzy czekają właśnie na Ciebie!

NEW PROMO 63 WinterEvent

Polska Szkoła Narciarska Ponte Di Legno Tonale

Szkoła narciarska w Ponte di Legno Tonale, to bardzo dobra alternatywa przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Większość rodzin wybiera wypoczynek w miejscu, w którym może liczyć na obsługę kompleksową. Oprócz noclegu i skipassa, bardzo chętnie korzystają z pomocy w nauce jazdy na nartach i na desce. Wiadomym jest, że najbardziej profesjonalną osobą, która potrafi nauczyć jest instruktor. Biuro podróży Winterevent ma w swojej ofercie wyjazdy z opcją szkoleń w Szkole Rossignol-Academy. Jest to Szkoła narciarsko-snowboardowe, która oprócz wiedzy i doświadczenia ma również wspaniałe podejście do najbardziej wymagającego podopiecznego. Rossignol-Academy proponuje szkolenia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W Ponte di Legno-Tonale, po zebraniu się odpowiedniej ilości uczestników można wziąć udział w atrakcyjnych cenowo szkoleniach, na każdym poziomie zaawansowania.

Jeśli chcesz się nauczyć jeździć na nartach lub po prostu ulepszyć swoje dotychczasowe umiejętności, to zdecydowanie powinieneś korzystać z oferty polskiej szkoły narciarskiej i przedszkola Rossignol- Academy w Ponte di Legno Tonale

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087