Gdzie na narty w marcu?

Rate this post
Winterevent
2020-10-26

Gdzie na narty w marcu? Najbardziej atrakcyjną ofertę znajdziecie w biurach, których priorytetem jest dobra infrastruktura narciarska. Oprócz dobrych warunków na stoku, bezsprzecznie należałoby brać pod uwagę klimat i cenę takiego wyjazdu. Każdy włoski region jest wyjątkowy i ma w sobie to „coś”, co przekona nie jednego narciarza. Dobrymi miejscami są regiony włoskich Alp: Val Di Sole, Ponte di Legno Tonale, Val Di Fiemme czy San Martino di Castrozza. Jednym z najlepszych miejsc, które ma mnóstwo do zaoferowania jest Val di Sole. Dolina Słońca szczyci się piękną pogodą, ale nie tylko. Jest tam wiele opcji noclegu, szkółka narciarska dla dzieci młodzieży i dorosłych i wypożyczalnia nart. Warto zaznaczyć, że to właśnie Włoskie Alpy są najtańsze i najbardziej atrakcyjne w marcu. 

Dlaczego na narty w marcu?

Zanim podejmiesz decyzje o wyjeździe w góry na narty, musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. Należy zastanowić się. Dlaczego warto jechać na narty w marcu do Włoch?

ŚWIETNE WARUNKI NARCIARSKIE!

Niewątpliwe ważną kwestią są warunki narciarskie, które we Włoszech są w tym czasie znakomite. Sezon we Włoskich Alpach trwa aż do połowy kwietnia. Ale to marzec jest jedną z najlepszych opcji.  Z pewnością piękne widoki, naśnieżone trasy i szlaki do wędrówek pieszych zachęcą miłośników sezonu zimowego.

TAŃSZY SKIPASS!

Kolejną kwestią jest cena skipassu. Rozszerzenie skipassu gwarantuje świetnie naśnieżone trasy zjazdowe i niezapomniane przygody na stoku. W związku z tym, że marzec, to końcówka sezonu, skipassy są tańsze niż w styczniu i w lutym. Wystarczy, że wykupisz karnet na Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Dzięki temu karnetowi możesz cieszyć się z 380 km dobrze naśnieżonych tras narciarskich. W skład tego skipassa wchodzą: Madonna di Campiglio, Pinzolo, Folgarida Marilleva, PejoPonte di Legno TonaleAndalo-Fai della PaganellaMonte BondoneAlpe Cimbra-Folgaria, Lavarone.

SUPER ATRAKCJE!

Biuro podróży Winterevent daje Ci możliwość wykupienie dwóch różnych skipassów. Pierwszy z nich to opcja FM, czyli wersja podstawowa na Folgaridę i Marillevę. Drugi z nich to opcja rozszerzona, czyli SK na Folgarida Marilleva, Madonna Di Campiglio, Pinzolo i Pejo
Ostatnią kwestią zachęcającą do wyjazdu w marcu są małe kolejki do wyciągów i wiele atrakcji. Dla osób średnio wytrzymałych, na stoku jest mnóstwo miejsc w których można odpocząć. Podczas jazdy na nartach można zrobić sobie przerwę na posiłek lub pobawić się na Apres Ski. Oprócz Apres Ski można wybrać się na wyjazd festiwalowy, jakim jest Polish-Days. Dlaczego akurat Polskie Dni? Bo oprócz tego znajdziesz tam… 

Atrakcje na Polish-Days

Mnóstwo atrakcji. Jakich? Na najlepszym polskim Festiwalu w Val Di Sole można liczyć na ogrom niespodzianek. Na Polish-Days odbywającym się od 20.03 do 29.03. 2021, oprócz wielu kilometrów tras znajdziesz coś jeszcze.

Przede wszystkim zróżnicowane zakwaterowanie. Można wybrać apartamenty lub hotele 4 gwiazdkowe. Najlepsze apartamenty w Val Di Sole można znaleźć w Rezydencji VIGO. Apartamenty składają się części wypoczynkowej, aneksu kuchennego i prywatnej łazienki. Dostępne są również hotele z wyżywieniem o wysokim standardzie. Polecany Hotel przez klientów, to między innymi 4 gwiazdkowy Alp Holiday. Zarówno Rezydencje jak i Hotele cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ są bezpośrednio lub w bardzo bliskiej odległości od stoku narciarskiego.

Aby urozmaicić sobie wyjazd, warto wybrać się na koncerty podczas Polish Days. Po zamknięciu wyciągów, po 16 organizowane są w pełni darmowe koncerty dla klientów WinterEvent. Są to koncerty gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Warto wspomnieć, że z biurem podróży WinterEvent co roku jeżdżą takie gwiazdy jak Cleo, Kamil Bednarek, Grubson.  Niewątpliwie nie należy zapominać o Apres Ski w pięknym słońcu czy też Snow Aerobiku dla dzieci i dorosłych.

W rezultacie wyjazd do Val Di Sole jest wyjazdem budżetowym, ze względu na dużo tańszą opcją zakwaterowania i skipassu, niż w szczycie sezonu.

Oprócz tego można liczyć na piękną pogodę oraz wiele atrakcji, które są… wliczone w cenę! 🙂

Rate this post

Sprawdż również

Informacje paszport COVID – Green Pass
2021-11-26
Od 16.12.2021r. dla osób wjeżdżających do Włoch weszły nowe przepisy. […]
WIĘCEJ
Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087