Dlaczego WinterEvent?

Rate this post
Winterevent
2019-09-11

Dlaczego WinterEvent? Alpy nie mają przed nami tajemnic ponieważ zajmujemy się organizacją wyjazdów do Francji, Włoch i Szwajcarii już od kilku sezonów. Posiadamy ogromne doświadczenie a organizowane przez nas wakacje w zimowym otoczeniu są niezwykle dopracowane i przemyślane.
Każdy z uczestników ma zapewniony transport wygodnym autokarem
oraz zakwaterowanie w pokojach o odpowiednim standardzie.
Ubezpieczenie oraz skipass i mnóstwo różnych atrakcji i rozrywek! Doskonała organizacja, opieka i pomoc pracowników oraz zapewnione ubezpieczenie sprawią, że wyjazd będzie nie tylko świetną zabawą. Uczestnicy mogą mieć pewność, że są w stu procentach bezpieczni i zawsze mają do kogo zwrócić się po pomoc. W razie potrzeby, do dyspozycji uczestników naszych wyjazdów, na miejscu są rezydenci, którzy służą radą i pomocą.

Rossignol-Academy

Stając naprzeciw potrzebom rynku jako jedyni zapewniamy pełną obsługę oraz przygotowanie do wyjazdu. Jadąc z WinterEvent masz możliwość zarezerwowania wyjazdu ze szkoleniem. Szkolenia odbywają się w licencjonowanej szkole narciarskiej Rossignol-Academy. Zajęcia są prowadzone każdego roku od początku grudnia do końca marca w języku polskim.

Sklepy narciarskie

Możliwość skorzystania z wypożyczalni sprzętu Rossignol, który będzie czekał na Ciebie w ośrodku do którego się wybierasz, a taże zrobienia zakupów w jednym z naszych sklepów narciarskich:

rossignol-outlet.pl
dynastar-outlet.pl
voelkl-outlet.pl
poc-outlet.pl

Nie interesuje Cię posiadanie własnego sprzętu? Wybierasz nowatorskie rozwiązania? Lubisz w każdym sezonie pojeździć na najnowszym modelu? Oferujemy Ci wypożyczalnie i serwis nart. W ofercie wypożyczalni znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

Wyjazdy z WinterEvent

Lubisz górski wypoczynek połączony z aktywnością na świeżym powietrzu? Niesamowite alpejskie widoki. Jazda na nartach po kilkunasto-kilometrowych trasach. Jazda ekstremalna na snowboardzie. Mnóstwo opcji zakwaterowania: począwszy od apartamentów, aż po hotele 4****. Włoskie jedzenie. Niesamowite atrakcje. przyjazna atmosfera. To wszystko znajdziesz, wyjeżdżając z Polską firma WinterEvent 

Nasi klienci mogą podczas przeglądania strony wejść w zakładkę „STYLE WYJAZDU” i wybrać dla siebie najbardziej odpowiadający mu wyjazd. Idealny wyjazd to taki, który jest dostosowany do Twoich preferencji. Nocleg w apartamencie, a może w hotelu bezpośrednio przy stoku? Sam zdecyduj. Nie będziemy Cię ograniczać, dając Ci wiele możliwości.

Wybór WinterEvent to najlepszy stosunek jakości do ceny.

Rate this post

Sprawdż również

Informacje paszport COVID – Green Pass
2021-11-26
Od 16.12.2021r. dla osób wjeżdżających do Włoch weszły nowe przepisy. […]
WIĘCEJ
Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087