Licencjonowana Szkoła Narciarska

5/5 - (2 votes)
Winterevent
2020-11-07

Wybór szkółki

Na rynku jest mnóstwo szkółek narciarskich ale nie każda to licencjonowana szkoła narciarska. Dokonując wyboru niewątpliwie powinieneś kierować się uprawnieniami posiadanymi przez firmę z usług której chcesz skorzystać. Licencjonowana szkoła narciarska zawsze zatrudnia instruktorów z najwyższymi kwalifikacjami. Posiadając w swoich szeregach najlepszych z najlepszych prawdopodobnie odbytej lekcji wyniesiemy najwięcej jak to jest możliwe. Wykwalifikowany instruktor to również pewność, że nic złego nie zaskoczy nas podczas naszej lekcji. Bez wątpienia on zna wszystkie zasady których należy przestrzegać na stokach narciarskich, wie co zrobić w trudnych z pozoru dla nas sytuacjach.

Licencjonowana Szkoła Narciarska

Szkolenie dla dzieci

Rodzice wyjeżdżający na swoje zimowe wakacje z dziećmi w szczególności zwracają uwagę na lokalizację gdzie stacjonują szkoły narciarskie. Należy pamiętać, że oddając swoje dziecko pod opiekę szkoły bezwzględnie należy sprawdzić:

 • czy szkoła jest licencjonowaną szkoła narciarską;
 • czy posiada aktualne uprawnienia;
 • jakie uprawnienia posiadają instruktorzy szkoły;

Pamiętaj, że od tego zależy bezpieczeństwo twojego dziecka oraz jak dużo się nauczy. Reasumując wybór ma znacznie.

Licencjonowana Szkoła Narciarska

Stopnie instruktorskie

Zapewne nie wiele osób wie, że zdobycie uprawnień instruktorskich w sportach zimowych nie należy do najłatwiejszych. Bez wątpienia trwa to przez wiele lat i wymaga zdania szeregu egzaminów oraz startów w zawodach. Śmiało można powiedzieć, że instruktor z najwyższymi kwalifikacjami to osoba ponadprzeciętna.

 • Demonstrator – brak kompetencji szkoleniowych;
 • Kwalifikant – brak uprawnień szkoleniowych;
 • Pomocnik Instruktora PZN poziom 1 – możliwość szkolenia w licencjonowanych szkołach narciarskich tylko po uzyskaniu pełnoletności;
 • SITN poziom 2 – instruktor SITN ma możliwość samodzielnego szkolenia;
 • PZN – instruktor Polskiego Związku Narciarstwa który ma kompetencje do samodzielnego szkolenia (konieczność okresowej weryfikacji).
 • Instruktor zawodowy PZN Instruktor zawodowy ISIA – poziom 4 – możliwość samodzielnego prowadzenia zajęć w tym szkolenie z zakresu freeride’u.
 • Instruktor wykładowca – jest członkiem Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa, ponieważ posiada wiedzę dydaktyczną oraz techniczną w jeździe na nartach ma możliwość prowadzenia szkoleń kadrowych i uczenia przyszłych instruktorów.
Licencjonowana szkoła narciarska

Wyjazdy na narty z instruktorem

Bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie to wybór firmy która proponuje tzw. kompleksową obsługę wyjazdu na który składają się:

 1. Pobyt w ciekawym ośrodku narciarskiem.
 2. Możliwość szkolenia w polskiej licencjonowanej szkole narciarskiej.
 3. Zapewnienie wypożyczenia sprzętu.
 4. Zakwaterowanie na stoku w pobliżu wyciągów.

Są to główne kryteria jakimi należy się kierować. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy rozwiązania na każdą kieszeń posiadając bez wątpienia najbogatszą ofertę na rynku. WinterEvent w przeciwieństwie do innych specjalizuje się w wyjazdach w Alpy na których masz możliwość zarezerwowania szkolenia oraz wypożyczenia sprzętu. Oferty są zawsze rozsądne cenowo a organizacja na najwyższym poziomie. Wybierając WinterEvent masz możliwość szkolenia się w najlepszej licencjonowanej szkole narciarskiej w Alpach Rossignol-Academy która bez wątpienia jest najlepszą z najlepszych. Sprawdź kwalifikacje naszych instruktorów może kiedyś to będziesz Ty lub Twoje dziecko 🙂

Licencjonowana Szkoła Narciarska
5/5 - (2 votes)

Sprawdż również

Informacje paszport COVID – Green Pass
2021-11-26
Od 16.12.2021r. dla osób wjeżdżających do Włoch weszły nowe przepisy. […]
WIĘCEJ
Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087