Włochy a koronawirus

Włochy-a-koronawirus-Winter-Event-zdj1
5/5 - (1 vote)
Winterevent
2020-10-27

Podróżowanie w dzisiejszych czasach stawia przed nami wiele znaków zapytania. Odnalezienie się w obecnej sytuacji nie jest proste. Spieszymy z wyjaśnieniem paru kwestii, które zmieniły się na ogromy plus pod względem usług jak i wygody. Aby ułatwić Ci odnalezienie się w obecnej sytuacji poniżej przedstawiamy kilka zasad, których bez wątpienia należy przestrzegać wybierając się na wyjazd narciarski. Zmiany te są niewątpliwie na plus pod względem wygody świadczonych usług.

Włosi bezpieczeństwo odwiedzających stawiają na pierwszym miejscu. Doświadczenie zeszłego roku pozwoliło im opracować działania niwelowania rozprzestrzeniania się wirusa. Systemy przetestowali podczas sezonu letniego z wynikiem pozytywnym. Wszelkie zakazy oraz nakazy są przygotowane zgodnie z dekretem rządowym DPCM oraz wytycznymi władz Autonomicznej Prowincji Trydent. Dzięki dostosowaniu się do wszelkich zasad jesteśmy pewni, że Twój wyjazd będzie bezpieczny i minie w pełnym zdrowiu.

Czego się spodziewać?

Właściciele wyciągów opracowali system kolejek, który ma za zadanie utrzymać odpowiednie odstępy między obcymi sobie ludźmi. Pracownicy pod koniec każdego dnia będą mieli za zadanie czyścić oraz dezynfekować wszelkie systemy. Na kanapach lub w gondoli będzie mogła przebywać określona liczba osób.

Wprowadzone jest ograniczenie ze względu na podróżujących środkami publicznego transportu w tym ski-busy dlatego też automatycznie zwiększona została częstotliwość ich kursowania aby nikt nie poczuł się poszkodowany.

W restauracjach oraz schroniskach górskich będzie możliwa rezerwacja stolika z wyprzedzeniem, a nawet będziesz mógł zrobić to online. Na klientów czekają wydłużone godziny serwowania posiłków a strefy na otwartym powietrzu poszerzone do maksimum oraz sztucznie ogrzane.

Wszelkie formalności związane z zakupem skipassu zrealizujesz przez internet. Zachęcamy do stosowania płatności elektronicznej lub online za wszelkie usługi. Wypożyczalnie sprzętów ze względu na reżim sanitarny chętnie przekażą Ci wcześniej zarezerwowany sprzęt w taki sposób abyś uniknął kolejek. Takie rozwiązania wprowadzili już właściciele wypożyczalni w Pinzolo, Marillevie oraz w Madonna di Campiglio.

Rezerwacja online

Teraz wszystko możesz załatwić nie wychodząc z domu. Tyczy się to wyjazdów, skipassów, noclegów czy rezerwacji sprzętu. Jak to zrobić? Na stronie Winter Event w paru prostych krokach przejdziesz przez bezpieczną rezerwację. W zakładce wypożyczenie sprzętu znajdziesz katalogi samych topowych marek: Rossignol, Volk, Dynastar. Wybrane przez Ciebie narty/deski dostarczymy od wcześniej wskazanego przez Ciebie miejsca zakwaterowania.

5/5 - (1 vote)

Sprawdż również

Informacje paszport COVID – Green Pass
2021-11-26
Od 16.12.2021r. dla osób wjeżdżających do Włoch weszły nowe przepisy. […]
WIĘCEJ
Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087