Bezpieczna rezerwacja

100% Gwarancji Bezpieczeństwa Twoich pieniędzy i udanego wyjazdu w Alpy.

 99 zł – zaliczka i pełna wpłata na 7 dni przed wyjazdem

U nas kupujesz usługę turystyczną w polskim biurze podróży z gwarancją zwrotu środków 100% na wypadek restrykcji związanych z COVID 19, upadłości hotelu, biura podróży lub innych nieprzewidzianych zdarzeń i okoliczności. Twój wyjazd objęty jest gwarancja ubezpieczeniową oraz UFG – Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym i Turystycznym Funduszem Zwrotów. Uczestnicy wyjazdu objęci są również ubezpieczeniem od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w PZU. Dla Państwa bezpieczeństwa czuwa CAŁODOBOWE CENTRUM POMOCY.

Jesteśmy prawdziwi nie wirtualni – Pomoc konsultanta – Pomoc Rezydenta – Polscy Instruktorzy

Jesteśmy prawdziwi nie wirtualni. Jesteśmy specjalistami od Nart i wyjazdów narciarskich. Jeżeli jesteś pasjonatem zimowego szaleństwa to dobrze trafiłeś. WinterEvent zajmuje się kompleksowo organizacją wyjazdów narciarskich oraz snowboardowych w Alpy. Jako lider rynku w Polsce mamy na swoim koncie ogromną liczbę zorganizowanych wyjazdów od tych mniejszych, aż do dużych festiwali Polish-Days we włoskim Val Di Sole.

POMOC TELEFONICZNA KONSULTANTA

W WinterEvent   Specjalne Dla Was dostępni są nasi konsultanci,  aby pomóc wybrać Wam idealny wyjazd na narty w sprawdzonym zakwaterowaniu. W Alpach przez cały sezon  czekają na Was  nasi rezydenci i polscy instruktorzy PZN Rossignol-Academy, dzięki czemu na bieżąco  kontrolujemy sytuację w hotelach i ośrodkach alpejskich.

Opiekun klienta w WinterEvent to nie automat tylko  człowiek, który w Alpach spędził kilkaset dni.   Wyróżniamy się doskonałą znajomością ośrodków narciarskich oraz indywidualnym podejściem do klienta, a świadczy o tym mnóstwo pozytywnych opinii na nasz temat.

Infolinia ogólna: 52 307 66 88

Email: info@abc-holiday.pl

Zamów rozmowę

Rezerwuj wyjazd w Alpy legalnie i bezpiecznie w Polskim licencjonowanym biurze podróży, specjalizującym się w organizacji wyjazdów narciarskich.

W CENIE GWARANTUJEMY 100% BEZPIECZEŃSTWA

Jesteśmy liderem rynku zimowego w Polsce

Jesteśmy prawdziwi nie wirtualni

100% Bezpieczeństwa

Umowa zawarta jest w Polsce w licencjonowanym biurze podróży z siedzibą w Polsce wpisanym pod numerem ewidencji 29607 dzięki czemu jesteś objęty przez Państwo Polskie Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Sprawdź legalność Twojego organizatora

Sprawdź przed zawarciem umowy czy twoje biuro działa legalnie.
Ewidencja Organizatorów Turystycznych – Sprawdź link https://ewidencja.ufg.pl/ewidencja/obywatel/wyszukiwanie

Nie ma na liście ? działa nie legalnie lub proponuje zawarcie umowy w innym kraju. Czy warto ryzykować nie ? czy wpłacił byś twoje oszczędności np. do parabanku.

Objęte są wszystkie umowy zawarte przez klientów w WinterEvent ABC-Holiday.pl

Pokrywa koszty kontynuacji imprezy turystycznej lub koszty powrotu do kraju, obejmujące w szczególności koszty transportu i zakwaterowania, w tym także w uzasadnionej wysokości koszty poniesione przez podróżnych, w przypadku gdy organizator turystyki lub przedsiębiorca ułatwiający nabywanie powiązanych usług turystycznych, wbrew obowiązkowi, nie zapewnia tej kontynuacji lub tego powrotu;

Wiecej – http://winterevent.pl/turystyczny-fundusz-gwarancyjny/

Turystyczny Fundusz Zwrotów

Organizator Turystyczny – od każdej umowy przekazuje również środki na Turystyczny Fundusz Zwrotów.   

Turystyczny Fundusz Zwrotów powołany został na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. W ramach TFZ realizowano zwroty dla podróżnych za imprezy turystyczne, które nie doszły do skutku w związku z panującą pandemią. Wypłaty realizowane były na podstawie wniosków, które złożyć musiał zarówno podróżny, jak i organizator w terminie od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Więcej o Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym – http://winterevent.pl/turystyczny-fundusz-gwarancyjny/

made-in-poland2

Polskie licencjonowane biuro podróży

Umowa  zawarta jest w Polsce w licencjonowanym polskim biurze podróży i gwarantuje Wam 100% bezpieczeństwa i ochronę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Turystycznego Funduszu Zawrotów . W przypadku np. wprowadzenia zakazu wyjazdu z Polski lub na terytorium  jakiegoś kraju przez Ministra Właściwego do Spraw Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej  macie pewność zwrotu środków.  Taka sytuacja była w roku 2020 z powodu Covid-19 i w lutym  2022 z wyjazdami turystycznymi na Ukrainę. W obu przypadkach został wprowadzony zakaz wyjazdów i uruchomiono Turystyczny Fundusz Zwrotów.

Unikaj zawierania umów z zagranicznymi podmiotami

Zawierając umowę w Polsce podlegasz pod polskie prawo. Zawierając umowę w Niemieckim, Czeskim biurze podróży lub samemu bezpośrednio w hotelu we Włoszech, Francji,  wszelkie spory musisz rozstrzygać zgodnie z przepisami kraju w jakim zawarto umowę. Kupuj świadomie i w pełni korzystaj ze swoich praw. Tylko kupując w licencjonowanym biurze podróży w Polsce masz gwarancję bezpieczeństwa.  Zawierając umowę z zagranicznym podmiotem nie możesz liczyć na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny lub Turystyczny Fundusz Zwrotów, ponieważ te podmioty nie odprowadzają składek.

Gwarancja Ubezpieczeniowa – Stanowi zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności biura w celu zwrotu środków, organizacji transportu powrotnego, kontynuacji podróży.

Skipass w umowie

Skipass w umowie to kolejna gwarancja bezpieczeństwa. Kupując usługę turystyczną ze skipass w cenie zapewniasz sobie bezpieczeństwo. W WinterEvent rezerwujesz sobie skipass w gwarantowanej cenie z rabatem do 60%, a płacisz za niego dopiero na 7 dni przed wyjazdem. Do 7 dni przed wyjazdem możesz bezpłatnie go anulować.   Obecnie wiele ośrodków proponuje  dynamiczne ceny skipass zależne od ilości chętnych oraz cen energii. Aby kupić  skipass W WinterEvent rezerwujesz sobie skipass w specjalnej cenie a płacisz za niego dopiero na 7 dni przed wyjazdem.

Bezpieczny proces rezerwacji

Przeczytaj spokojnie umowę

WinterEvent Gwarantuje Tobie bezpieczny proces rezerwacji.

Przeczytaj spokojnie umowę i dopiero dokonaj płatności – chcemy aby wszystko się zgadzało. W razie problemu możesz do nas napisać lub zadzwonić.  Telefon odbierze specjalista od turystyki zimowej CZŁOWIEK NIE AUTOMAT

Pamiętaj  że w WinterEvent  załatwisz wszystko w jednym miejscu, wybierzesz sprawdzone zakwaterowanie, kupisz skipass z rabatem do 60 % taniej, wybierzesz transport własny lub autokar, zarezerwujesz szkolenie narciarskie.

Sprawdzony organizator

WinterEvent to dziś lider rynku wyjazdów narciarsko snowboardowych w Polsce.

To my wznieśliśmy wyjazdy zimowe na zupełnie inny poziom tworząc wyjazdy dostosowane do preferencji klientów. Rodzinne wyjazdy family week, wyjazdy ze szkoleniami narciarskimi, wyjazdy z imprezami.  Tak Tak to właśnie my  zbudowaliśmy scenę na szczycie włoskich dolomitów i zorganizowaliśmy Najwiekszy Zimowy Polski Festiwal Muzyczny w słonecznym Val di Sole, a zagrali na nim topowi polscy artyści.

Prasa o WinterEvent

Jesteśmy prawdziwi nie wirtualni

Posiadamy nasze licencjonowane biuro podróży w Polsce w Bydgoszczy, a w Alpach przez cały sezon możesz spotkać naszych rezydentów, na alpejskich trasach polskich instruktorów z naszej szkoły www.Rossignol-Academy.pl

Dziś WinterEvent to to również dyler takich marek jak Rossignol Voelkl Head

Premium Sklep Narciarski – www.WinterEvent-Shop.pl

Rossignol – www.Rossignol-Outlet.pl

Voelkl – www.Voelkl-Outlet.pl

Autoryzowany serwis narciarski www.Serwis-nart.pl

COVID-19 Ubezpieczenie od rezygnacji i przerwania podróży 100% zwrot

W przypadku restrykcji zwracamy Tobie pieniądze, zgodnie z decyzją Ministra Rzeczpospolitej Polskiej lub zwraca turystyczny fundusz zwrotów zgodnie z decyzją Ministra i UFG.

W WinterEvent masz możliwość dodatkowo zabezpieczyć się od kosztów rezygnacji i przerwania podróży spowodowanych twoim nieszczęśliwym zdarzeniem losowym, choroba, wypadek, egzamin poprawkowy, zwolnienie z pracy inne

Więcej o ubezpieczeniu 

Jak zarezerwować wyjazd w kilku krokach?

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Winterevent

Zadbamy o Twój komfort

Stając naprzeciw potrzebom rynku jako jedyni zapewniamy pełną obsługę oraz przygotowanie do wyjazdu. Jadąc z WinterEvent masz możliwość zarezerwowania wyjazdu ze szkoleniem w najlepszej szkole narciarskiej Rossignol-Academy, skorzystania z wypożyczalni sprzętu Rossignol, który będzie czekał na Ciebie w ośrodku, zrobienia zakupów w jednym z naszych sklepów narciarskich.

Do zobaczenia na stoku!

Zapewniamy nocleg

Możliwość transportu

Wypożyczalnia nart

Szkolenia narciarske

Skipass do minus 60%

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087