Rossignol Outlet

 

Przygotuj się na wyjazd w Alpy zobacz nasze sklepy.

Skorzystaj z rabatu na zakupy w naszych sklepach  www.WinterEvent-Shop.pl & www.Rossignol-Outlet.pl do 20%

Znajdziesz  szeroką ofertę nart,odzieży i butów narciarskich, oraz dobierzesz akcesoria niezbędne podczas wyjazdu narciarskiego. Rossignol to Francuska firma, która wyopsaża zawodników pucharu świata, a dziś także Ciebie. Kolekcja Hero idealnie sprawdzi się podczas twojej przygody z narciarstwem

W naszych sklepach masz gwarancję zakupu oryginalnego sprzętu od specjalistów, którzy na nartach spędzają ponad 100 dni w roku. Narty to nasza pasja od dzieciństwa. Organizujemy od ponad 10 lat wyjazdy narciarskie – głównie w Alpy włoskie i francuskie pod marką www.WinterEvent.pl Rozkręcaliśmy setki wyjazdów z największym zimowym polskim festiwalem www.Polish-Days.pl, dzięki którym nabraliśmy niezbędnego doświadczenia oraz ogromną liczbę kontaktów na terenie całej Europy.

W ten oto sposób utworzyły się nasze sklepy www.Rossignol-Outlet.pl oraz www.Volkl- Outlet.plW sklepach możesz kupić sprzęt i akcesoria najwyższej jakości. Posiadamy asortyment dla narciarzy jak i snowboardzistów. Wszystkie produkty z naszej palety pochodzą bezpośrednio z Francji (Nicea) oraz Niemiec. Dzięki temu masz pewność, że towar jest w 100% oryginalny, a wysyłka odbywa się z Polski, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję paragon lub fakturę od polskiego dystrybutora.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087