Hotele Les Orres

Les Chalets de Bois Mean
Francja, Les Orres

Rezydencja Les Chalets de Bois Mean położona jest 200 metrów od stoków narciarskich w Les Orres 1800. Wszystkie apartamenty posiadają łazienkę z wanną lub prysznicem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Rezydencja dysponuje krytym basenem i wanną z hydromasażem (ZAC du Bois Méan, 05200 Les Orres, Francja).

Apartamenty Les Orres 1800
Francja, Les Orres

Apartamenty 4, 6, 8, 10 osobowe w Les Orres 1850 położone bezpośrednio przy trasach narciarskich. Apartamenty są całkowicie wyposażone i przygotowane do codziennego funkcjonowania. W ich skład wchodzą pokój dzienno-sypialny z aneksem kuchennym, łazienka i WC oraz w większości przypadków oddzielna sypialnia. Aneks kuchenny posiada zmywarkę, płytę grzewczą, lodówkę, przybory kuchenne (sztućce, garnki, patelnie). Apartamenty znajdują się w takich budynkach jak Le Parc des Airelles, Les Balcons Des Airelles, Les Balcons de Bois Mean, Hauts de Préclaux, Ecrin des Orres.

Les Balcons de Bois Mean
Francja, Les Orres
Apartamenty Les Balcons de Bois Mean zlokalizowane we francuskiej miejscowości Les Orres na pewno przypadną do gustu każdemu narciarzowi. W pobliżu znajduje się kilka sklepów i restauracji, a co najważniejsze odległość w linii prostej do najbliższego wyciągu wynosi zaledwie 200 metrów. To turystyczne miasteczko jest bardzo małe i skondensowane więc podczas wyjazdu nie potrzeby korzystania przez turystów z samochodu. W razie potrzeby przemieszczania się można skorzystać z darmowych skibusów.
Ecrin des Orres
Francja, Les Orres
Wybierając zakwaterowanie podczas wyjazdu zimowego warto zwrócić uwagę czy jest budynek jest zlokalizowany blisko infrastruktury narciarskiej. Tak się składa, że Ecrin des Orres znajduje się mniej niż 100 metrów od najbliższego wyciągu. Urządzone w alpejskim stylu apartamenty wyglądają bardzo estetycznie a jednocześnie są wygodnym miejscem do spędzania wolnego czasu.
Hauts de Préclaux
Francja, Les Orres

Miło spędzone wakacje to przede wszystkim dobrze dobrane miejsce noclegowe, w miejscowości Les Orres chętnie wybieranym miejscem jest rezydencja Les Hauts de Préclaux ***. Leżący na wysokości 1800 m n.p.m. kompleks jest sercem wioski Bois Mean. Wychodząc z budynku w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i restauracje, które umilą wieczory i wprowadzą w dobry nastrój odwiedzających.

Les Balcons Des Airelles Les Orres
Francja, Les Orres

Rezydencja Les Balcons des Airelles znajduje się w centrum ośrodka narciarskiego Les Orres, na wysokości 1700 m n.p.m., tylko 50 metrów od wyciągów narciarskich. Po wyczerpującym dniu spędzonym na nartach, obiekt oferuje centrum odnowy biologicznej z basenem oraz sauną (Adres: Zac du Bois de Méan, 05200 Les Orres, Francja).

Le Parc des Airelles Les Orres
Francja, Les Orres

Rezydencja Le Parc des Airelles znajduję się tuż przy stoku, 20 metrów od wyciągu narciarskiego Preclaux i 200 metrów od centrum kurortu Les Orres. Goście mogą bezpłatnie korzystać z centrum odnowy biologicznej w części Residence Les Balcons des Airelles (Adres: Zac du Bois de Mean, 05200 Les Orres, Francja).

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087