Wyjazdy na narty z Gdańska

Rate this post
Winterevent
2020-10-27

Wyjazdy na narty z Gdańska? Oczywiście, że to możliwe! Warto wspomnieć, że organizacja transportu wcale nie jest taka trudna. Większość zapalonych narciarzy i miłośników białego szaleństwa szuka transportu bezpośredniego. Najlepiej, gdyby transport odbywał się z miejsca zamieszkania, ponieważ tam przebywa się na co dzień. Dzięki temu nie trzeba stresować się ilością bagażu i nie zawsze pewnymi możliwościami dojazdu do miejsca zbiórki.

Biuro podróży Winterevent gwarantuje wyjazd bezpieczny i prosto z miejsca zamieszkania. Można wsiąść do autokaru klasy LUX i dojechać do miejsca docelowego bez stresu i z uśmiechem na twarzy. Po co jechać do Warszawy lub Katowic? Bez wątpienia można ułatwić sobie podróż, wybierając opcje dojazdu autokarem prosto z Gdańska.

Wystarczy spakować bagaż, narty i buty narciarskie i ruszyć w drogę do najpiękniejszych kurortów narciarskich takich jak: Val Di Sole, Les Orres czy też Veysonnaz. Wsiadasz w autokar, siadasz wygodnie w fotelu, bierzesz jedzenie i picie na drogę i już niczym nie musisz się przejmować!

Wyjazd-na-narty-z-Bydgoszczy-transport-Winter-Event
Autokar klasy Lux – WinterEvent

Z Gdańska do Włoch, Francji i Szwajcarii

Winterevent zapewnia bezpośredni transport z Gdańska do Włoch, Francji i Szwajcarii. Gdzie jest najlepiej? To zależy od Ciebie! My wychodzimy z propozycją, ponieważ chcemy ułatwić Ci dojazd bezpośrednio do kurortów narciarskich. Organizujemy transport aż do trzech Państw dlatego uważamy, że niewątpliwie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie. Godnym uwagi jest fakt, że cena za transport jest nie do przebicia.

TO MOŻLIWE!

Ważnym aspektem jest to, że biuro podróży WinterEvent organizuje wyjazdy autokarowe co tydzień, z każdego większego miasta w Polsce. Bezsprzecznie Gdańsk jest takim właśnie miastem. Co więcej zarówno Gdynia, jak i Sopot są blisko Gdańska, więc również te miasta mogą wybrać transport bezpośredni. Konkludując województwo pomorskie może liczyć na wygodny transport w Alpy. Bez wątpienia podczas wyjazdu w góry autokar będzie dostosowany do warunków tam panujących.

W tym roku ferie zimowe w województwie pomorskim zaczynają się na początku lutego. Przerwa w nauce trwa od 1.02.2021 do 14.02.2021! Warto zabrać ze sobą rodzinkę na wyjazd w stylu Family Week, albo znajomego na Student Camp! Możesz również wybrać się w pojedynkę i nawiązać nowe kontakty, właśnie podczas podróży autokarem.
Spójrz niżej, co proponujemy! Warto sprawdzić, do jakich miejsc bez problemu dostaniesz się, wyjeżdżając z Winterevent!

Z Gdańska do Val Di Sole?

Z Gdańska dojedziesz do Włoch, do ośrodków narciarskich takich jak: Val Di Sole, Folgarida Marilleva, Ponte Di Legno-Tonale, Bardonecchia, Pejo, San Martino Di Castrozza.

Przebieg trasy: Z Gdańska do Val di Sole
Zbiórka – zazwyczaj w godzinach 14.00-16.00
Ilość kilometrów: Około 1600 km
Ile godzin trwa podróż? Od 16 do 20 godzin (+- 4 godziny) 
Ile kosztuje? 350 zł
Ograniczenia bagażowe: Bagaż główny 21 kg, bagaż podręczny 5 kg i narty+buty – bez dopłaty

Z Gdańska do Les Orres?

Z Gdańska dojedziesz do Francji, do ośrodków narciarskich: Les Orres, Les 2 Alpes, Les Sybelles, Val d’Allos czy też Serre Chevalier.

Przebieg trasy: Z Gdańska do Les Orres
Zbiórka – zazwyczaj w godzinach 12.00-14.00
Ilość kilometrów: Około 2000 km 
Ile godzin trwa podróż? Od 20 do 24 godzin (+- 4 godziny)
Ile kosztuje? 400 zł
Ograniczenia bagażowe: Bagaż główny 21 kg, bagaż podręczny 5 kg i narty+buty – bez dopłaty

Z Gdańska do Veysonnaz?


Z Gdańska dojedziesz również do Szwajcarii, do ośrodka narciarskiego: Veysonnaz

Przebieg trasy: Z Gdańska do Veysonnaz
Zbiórka – zazwyczaj w godzinach 13.00-15.00
Ilość kilometrów: Około 1700 km 
Ile godzin trwa podróż? Od 17 do 21 godzin (+- 4 godziny)
Ile kosztuje? 400 zł
Ograniczenia bagażowe: Bagaż główny 21 kg, bagaż podręczny 5 kg i narty+buty – bez dopłaty

Miejscem zbiórki z Gdańska do poszczególnych ośrodków narciarskich, jest ogromny parking, który mieści się przy ERGO ARENIE. Parking znajduje się na ul. Placu Dwóch Miast 1 w Gdańsku.

Podsumowując, każdy kto mieszka w województwie pomorskim bez problemu dostanie się do alpejskich kurortów narciarskich. Nie każdy wie, jak zorganizować sobie taki wyjazd, dlatego Winterevent biegnie z pomocą i atrakcyjną propozycją! Prawdopodobnie najprostszym i najtańszym sposobem na dotarcie do Włoch, Francji lub Szwajcarii z Gdańska, będzie właśnie Autokar klasy LUX.

Rate this post

Sprawdż również

Informacje paszport COVID – Green Pass
2021-11-26
Od 16.12.2021r. dla osób wjeżdżających do Włoch weszły nowe przepisy. […]
WIĘCEJ
Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087