Wyjazdy z instruktorem

Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na narty, jednak nie wiesz czy poradzisz sobie na trasach światowej klasy? Nie warto rezygnować ze spędzania niezapomnianego urlopu, tylko dlatego, że nasze umiejętności narciarskie wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę obejmującą wyjazdy na narty w Alpy z instruktorem.

Wyjazdy na narty w Alpy z intruktorem

Wszyscy nasi instruktorzy są doświadczonymi narciarzami, prowadzą szkolenia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Podczas turnusu skutecznie uczyć się mogą zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami jak i bardziej zaawansowani amatorzy białego szaleństwa, którzy pragną poprawić swoją technikę jazdy. O tym, że im większe umiejętności, tym większa przyjemność z szusowania, nie trzeba nikogo przekonywać. W zajęciach można uczestniczyć pojedynczo, w parach, lub grupach 3-osobowych, co gwarantuje indywidualnie podejście instruktora do każdego ucznia. Szkolenia odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu z pilotem, w odpowiednich dla Państwa godzinach.

Wyjazd na narty z instruktorem to idealna okazja, aby nauczyć się czym jest bezpieczne narciarstwo. Podczas szkolenia nabierzecie pewności siebie, zapoznacie się z regułami panującymi na stoku, a także  zostaniecie zapoznani z infrastrukturą narciarską. Dzięki wykorzystaniu różnych metod szkoleniowych przez naszych instruktorów, nauka będzie łatwa i przyjemna a przy tym na pewno efektowna.

Najlepsze oferty wyjazdów na narty w Alpy wraz z instruktorem

Nie zastanawiaj się dłużej, gdzie najlepiej spędzić ferie zimowe, tylko zapoznaj się z ofertami przygotowanymi przez nasze biuro podróży. Szczególnie ciekawą opcją są wyjazdy w rejon Alp wraz z instruktorem narciarstwa. Jest to idealna okazja na podszkolenie swoich umiejętności narciarskich, lub rozpoczęcie przygody z narciarstwem. Naukę rozpocząć można w każdym wieku, a nasza wykwalifikowana kadra zadba o to, żeby była ona jak najbardziej owocna i przyniosła zamierzone rezultaty. Alpy to jedno z najpiękniejszych miejsc jakie można sobie wymarzyć na spędzenie idealnego urlopu w gronie przyjaciół lub z rodziną. Poza nauką jazdy na nartach, można tutaj spędzać czas na wiele różnych sposobów. Oferujemy pobyt w najlepszych hotelach, które  zapewnią należyty odpoczynek po intensywnym dniu pełnym wrażeń. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wyjazdów na narty dostępną na naszej stronie internetowej.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087