Parametry oferty

Skipass do 60% taniej

Polska Szkoła Narciarska 20% rabatu

Ubezpieczenie od rezygnacji

Zaliczka Tylko 99 zł

ADLER Family & Wellness Aparthotel

Rate this hotel
Bezpieczna rezerwacja

Adler Family & Wellness Aparthotel, to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel, położony w odległości 3 kilometrów od wyciągów narciarskich. Posiada piękne pokoje w stylu alpejskim składające się z części jadalnej, sypialni oraz prywatnej łazienki. Dodatkowo w hotelu znajdziemy centrum odnowy biologicznej, centrum fitness, siłownie oraz prywatny parking w garażu i bezpłatne WiFi.

Opis regionu

Val di Fiemme


 Val di Fiemme to dolina położona w Alpach o długości aż 35 km. w regionie Trydent-Górna Andyga. Nad nią wznoszą się szczyty gór Lagorsi, Latemar, Corno Nero i Pale di San Martino. Ten obszar przyciąga swoim pięknem nie tylko rodowitych Włochów, ale także mnóstwo turystów zza granicy. Ukształtowanie terenu, warunki klimatyczne, różnorodność wyznaczonych tras, świetnie przygotowane ośrodki narciarskie – to wszystko czyni dolinę Fiemme wyjątkowym miejscem. W Val Di Fiemme znajdują się  dwa rezerwaty przyrody: Monte Corno i Paneveggio-Pale oraz Monte Corno i Paneveggio-Pale


Val di Fiemme, to inaczej dolina płomieni. Nazwa ta znajduje swoje uzasadnienie podczas zachodów słońca, gdy ostatnie promienie starają przecisnąć się przez ośnieżone, ostre szczyty Dolomitów.


 Najwyższym szczytem w Val Di Fiemme jest Marmolada osiągająca 3 841 m.n.p.m. Teren mocno górzysty z wypłaszczeniami w dolinie sprawia, że każdy miłośnik sportów zimowych, znajdzie tam coś dla siebie.

Położenie

Wyżywienie

BO – BEZ WYŻYWIENIA

Opinie o ADLER Family & Wellness Aparthotel

Rate this hotel
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

WinterEvent
Average rating:  
 0 reviews

Polecane wyjazdy

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087