Hotele Val Di Fassa

Aparthotel Princess
Val Di Fassa, Włochy
Aparthotel Princess usytuowany jest w miejscowości Penia, 3 km od miejscowości Canazei, tylko 400 metrów od stoków narciarskich Ciampac. Bezpłatne skibusy zatrzymują się w odległości 100 metrów od obiektu i kursują do ośrodków Sella Ronda i Belvedere. Obiekt oferuje eleganckie apartamenty składające się z aneksu kuchennego, części dziennej, sypialni i nowoczesnej łazienki. W Aparthotelu Princess dostępna jest restauracja, centrum odnowy biologicznej oraz prywatny parking.
Al Sole Hotel Resort
Val Di Fassa, Włochy
Al Sole Hotel Resort położony jest w centrum Canazei, w kurorcie Val Di Fassa, tylko 250 metrów od wyciągu narciarskiego w Pecol. Jest to luksusowy 3-gwiazdkowy hotel, który oferuje nowoczesne pokoje oraz dostęp do centrum odnowy biologicznej. W każdym pokoju znajduje się telewizor, sejf oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Dodatkowo rodziny z dziećmi mogą korzystać z klubu z salą zabaw oraz basenu, dostosowanego specjalnie dla najmłodszych. W hotelu dostępna jest restauracja, która serwuje dania kuchni włoskiej. Dodatkowo dostępny jest również prywatny parking strzeżony.
Al Sole Clubresidence
Val Di Fassa, Włochy
Obiekt Al Sole Clubresidence, usytuowany w centrum miejscowości Canazei w Val di Fassa, tylko 200 metrów od wyciągów narciarskich. Oferuje on apartamenty w stylu alpejskim, dysponujące częścią dzienną, aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Jest to rezydencja o podwyższonym standardzie, gdzie bezpłatne można korzystać z centrum odnowy biologicznej i krytego basenu. Z niektórych apartamentów roztacza się widok na piękne Alpejskie góry.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087