Szkoła narciarska w 3 Zinnen

Jeśli chcesz nauczyć się jeździć na nartach lub sbowboardzie lub polepszyć swoje umiejętności to powinieneś sprawdzić ofertę Polskiej Szkoły narciarskiej Rossignol Academy w 3 Zinnen! Doświadczeni i pełni pasji instruktorzy czekają właśnie na Ciebie!

Polska Szkoła Narciarska w 3 Zinnen

NEW PROMO 68 WinterEvent

Szkoła narciarska w regionie 3 Zinnen skierowana jest przede wszystkim dla osób, które chciałyby nauczyć się jeździć na nartach lub podszkolić swoje umiejętności. Aktywny wypoczynek to najlepsza opcja we Włoskich Alpach, dlatego warto przemyśleć opcję zapisania się do Szkoły, aby móc z tego aktywnego wypoczynku w pełni skorzystać.

Wiadomym jest, że bez podstawowych umiejętności nie powinno się wsiadać na "dwie deski" lub "parapet", ponieważ może do doprowadzić do wypadku lub do zniechęcenia. Szkoła narciarska Rossignol Academy przekazuje wiedzę teoretyczną i praktyczną i powoduję, że narciarstwo i jazda na snowboardzie, to prawdziwa przyjemności z której skorzystają kursanci w każdym wieku, czyli od 3 roku życia do nawet 70 lat.

Biuro podróży Winterevent ma w swojej ofercie kompleksową opcję wyjazdu na narty. Oznacza to, że każdy może skorzystać zarówno z opcji kilkuwariantowej.

Na czym to polega?

Wystarczy zarezerwować nocleg ze skipassem i dodatkowo opcje szkolenia w Szkole Rossignol-Academy. Oprócz perfekcyjnej obsługi biura, każdy klient otrzyma rabat na szkolenie grupowe.

Szkoła narciarsko-snowboardowa Rossignol-Academy ma w swojej ofercie szkolenia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania. W 3 Zinnen, przez cały sezon zimowy 2023/24 r. odbywać się będą szkolenia, które będą w bardzo atrakcyjnej cenie.

Chciałbyś nauczyć się jazdy na nartach i cieszyć się zimowymi radościami na stokach? A może chcesz podszkolić swoje umiejętności i w końcu zjechać z czarnej trasy? Zapraszamy do naszego profesjonalnego Polskiego Przedszkola lub Szkoły narciarskiej Rossignol Acacemy w regionie 3 Zinnen!

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087