Szkoła narciarska w Folgarida Marilleva

Jeśli chcesz chcesz polepszyć swoje umiejętności jazdy na nartach, lub nauczyć się jeździć na nartach, to koniecznie powinieneś sprawdzić ofertę Polskiej Szkoły narciarskiej w Folgarida Marilleva! Wykwalifikowani, cierpliwi i pełni pasji instruktorzy czekają właśnie na Ciebie!

Polska Szkoła Narciarska w Folgarida Marilleva

NEW PROMO 38 WinterEvent

Szkoła narciarska w regionie Folgarida Marilleva, to bardzo dobra opcja przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Większość rodzin wybiera wypoczynek w miejscu, w którym może liczyć na pełną obsługę. Oprócz noclegu i skipassa, bardzo chętnie korzystają z pomocy w nauce jazdy na nartach i na desce. Wiadomym jest, że najbardziej profesjonalną osobą, która potrafi nauczyć jest instruktor. Biuro podróży Winterevent ma w swojej ofercie wyjazdy z opcją szkoleń w Szkole Rossignol-Academy. 

Jest to Szkoła narciarsko-snowboardowe, która oprócz wiedzy i doświadczenia ma również wspaniałe podejście do najbardziej wymagającego podopiecznego. Rossignol-Academy proponuje szkolenia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W Marillevie Folgaridzie, co tydzień, przez cały sezon zimowy 2022/23 r. można wziąć udział w atrakcyjnych cenowo szkoleniach, na każdym poziomie zaawansowania.

Jeśli chcesz się nauczyć jeździć na nartach lub po prostu ulepszyć swoje dotychczasowe umiejętności, to zdecydowanie powinieneś korzystać z oferty polskiej szkoły narciarskiej i przedszkola Rossignol- Academy w regionie Folgarida Marilleva!

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087