Wyjazd na narty z Bydgoszczy

Rate this post
Winterevent
2020-10-23

Wyjazd na narty z Bydgoszczy w Alpy z rodziną, grupą znajomych lub impreza integracyjna? Zastanawiasz się gdzie znaleźć najlepszą ofertę wyjazdową w Polsce? To właśnie w tym mieście znajduje się jedno z największych biur turystycznych specjalizujących się w organizacji wyjazdów narciarskich w Alpy. Wieloletnie doświadczenie i pasja do sportów zimowych skutkują coraz większym gronem zaufanych klientów.

W trakcie sezonu zimowego co tydzień odbywają się wyjazdy z Bydgoszcz w kierunku: Na Narty Włochy, do najpopularniejszych regionów: Val di Sole , z jej najpopularniejszą miejscowością Folgarida-Marilleva, Ponte di Legno Tonale, Bardonecchia, Livigno. Wyjazdy odbywają się również w kierunku Narty Francja: Les2Alpes, AlpedHuez, Chamrousse, Val Thorens. Na miejsce dostaniesz się autokarem LUX, który przestrzegając wszelkich norm sanitarnych, dowiezie Cię szybko i bezpiecznie do celu.

Nie tylko Bydgoszcz jest na naszej trasie wyjazdowej. Zbieramy ludzi z większości polskich miast. Jeśli grupa osiągnie ilość 30-stu osób to autokar podjedzie pod adres wskazany przez moderatora!

Warto wspomnieć, że na wyjazd możesz wybrać się także swoim transportem.

Wyjazd-na-narty-z-Bydgoszczy-transport-Winter-Event

Rezerwacja wyjazdu

Rezerwacji możesz dokonać w każdym miejscu i o każdej porze. Jak to możliwe? Cała procedura odbywa się przez system internetowy, samodzielnie wybierasz miejsce, czas wyjazdu, hotel czy nawet rodzaj karnetu. Zanim opłacisz umowę, dostaniesz ją automatycznie na swoją skrzynkę mailową gdzie będziesz mógł wszystko dokładnie sprawdzić przed dokonaniem wpłaty.

Jak przygotować się na podróż autokarem?

Każdy klient przed planowaną imprezą dostaje informację wyjazdową drogą mailową z dokładnym adresem zbiórki oraz z numerem telefonu do pilota. Pilot to osoba koordynująca podróż autokarową. Objaśni trasę, pokaże ciekawe punkty oraz wytłumaczy zasady postępowania na miejscu. Więcej informacji jak przygotować się do podróży znajdziesz na stronie organizatora w zakładce transport.

Imprezy

Wyjazdy z Winter Event to nie tylko wyjazdy narciarskie ale także najlepsze imprezy i niezapomniana atmosfera. Coś co wyróżnia bydgoskie biuro to organizacja Polskiego Festiwalu we włoskich Alpach. Cały tydzień wypełniony koncertami polskich gwiazd, apresami, a przede wszystkim jazdą na ośnieżonych stokach.

Czemu warto wybrać się na Polish Days? Ceny zakwaterowania oraz skipassów pod koniec marca są stosunkowo niskie. Słońce wprowadza uczestników nartostrad w znakomity nastrój natomiast duża wysokość nad poziomem morza oraz sztuczny system naśnieżania zapewniają odpowiednie warunki na stokach.

Rate this post

Sprawdż również

Informacje paszport COVID – Green Pass
2021-11-26
Od 16.12.2021r. dla osób wjeżdżających do Włoch weszły nowe przepisy. […]
WIĘCEJ
Rodzaje nart – Jakie narty wybrać?
2021-07-10
Zakup pierwszego sprzętu często okazuje się problematyczny. Zazwyczaj wynika to […]
WIĘCEJ
Narty czy snowboard – Co wybrać?
2021-06-30
To pytanie zadają sobie nowicjusze sportów zimowych. Jest to trudne, […]
WIĘCEJ

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087