Skipass w Livigno

Ceny Skipass’ów zmieniają się w przeciągu jednego sezonu kilkakrotnie. Zależy to przede wszystkim od czasu, w którym masz zamiar kupić i wykorzystać karnet. W sezonie niskim, który przypada na koniec listopada do pierwszej połowy grudnia, można spodziewać się najkorzystniejszych cen skpass’ów. Stosunkowo mało zapłacimy również w kwietniu oraz na początku maja gdy sezon zmierza ku końcowi a temperatury znacznie się podwyższają. Jednak wykupienie skipass’u w tym czasie wiąże się z ryzykiem topniejącego śniegu w niższych partiach gór. Dodatkowo warto wiedzieć, że skipass zakupiony w weekend będzie nieco droższy niż ten zakupiony w dzień powszedni. Na stronie internetowej regionu, sprawdzisz ceny skipassów na cały nadchodzący sezon.

Skipass zawsze w super cenie!

SKIPASS DO 60% TANIEJ - Zarezerwuj w panelu klienta i zapłać za karnet narciarski do 7 dni przed wyjazdem z gwarancją otrzymania skipass.

Skipass w Livigno

Aby cieszyć się jazdą na nartach i móc korzystać ze wszystkich wyciągów, koniecznie musisz posiadać skipass, czyli karnet narciarski na wyciągi położone w Livigno. Możesz go zakupić przez internet za naszym pośrednictwem lub w kasie biletowej. Ceny są zależne od wieku kupującego, ilości dni ważności skipassa i od okresu w sezonie. Skipass w Livigno obejmuje trasy Livigno, Mottolino i Carosello, czyli daje dostęp do 115 km tras narciarskich i 35 wyciągów.

W WinterEvent dzieci do lat 8 gratis – junior do lat 16 w super cenie

ADULT

Osoba dorosła powyżej 16 roku życia

JUNIOR

Junior urodzony w roku 2007 i później

CHILD

Dziecko urodzone w roku 2015 i później

UWAGA

Opłata za skipass do 7 dni przed wyjazdem

Skipass można wykupić bezpośrednio podczas rezerwacji wyjazdu lub można dokupić go w swoim panelu klienta lub poprzez infolinie do 7 dni przed wyjazdem. Na miejscu nie ma możliwości wykupienia skipassa w tak atrakcyjnej cenie. Na miejscu skipass można dokupić jedynie w kasie wyciągów w cenie oficjalnej.

Bezpieczny zakup Skipass z WinterEvent

W WinterEvent masz możliwosć zakupu skipass w pakiecie z noclegiem do minus 60%. Skipass możesz zarezerować przy rezerwacji noclegu lub masz możliwość zakupu go online w panelu klienta do 7 dni przed wyjazdem. W WinterEvent zakupiony skipass jest składową usługi turystycznej, dzięki czemu masz gwarnację jego otryzmania, w przypdaku ograniczeń lub nieczynnych wyciagów z powodów epidemicznych otrzymujesz zwrot środków za nolceg/skipass/transport. Nie ma możliowści zakupu samych skipass bez rezerwacji noclegu.

100% Gwarancji Skipass

Kupujesz usługę turystyczną w licencjonowanym polskim biurze podróży. Twoje pieniądze oraz wyjazd jest objęty gwarancją ubezpieczeniowa oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym

100% Bezpieczeństwa

Umowa zawarta jest w Polsce w licencjonowanym biurze podróży z siedzibą w Polsce dzięki czemu jesteś objęty przez Państwo Poleski Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Skipass upoważnia do

Jazdy na wyciągach oraz korzystania ze skibusów. Skipass jest rzeczą osobistą i nie można go użyczać innym uczestnikom pod rygorem kary. Skipass użyty nawet jeden raz nie podlega możliwości zwrotu środków oraz zmiany zgodnie z regulaminem wyciągów.

Gdzie odbierzesz swój skipass

Przy wyjazdach z WinterEvent i wybraniu opcji pobytu w hotelu twój skipass będzie czekał na Ciebie w recepcji hotelowej.

Kaucja za skipass

Zgodnie z regulaminem wyciągów każdy skipass podlega kaucji w wysokości 5 euro. W związku z powyższym każdy klient przy odbiorze skipass zobowiązany jest do zapłacenia 5 euro kaucji. Ostatniego dnia po nartach należy skipass zwrócić samodzielnie w kasie wyciągów lub w specjalnym automacie w celu otrzymania zwrotu zapłaconej kaucji

 Zapisz numer swojego skipass lub zrób jego zdjęcie

Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zgubiony przez klienta skipass. W celu uniknięcia kłopotów i dodatkowych kosztów zalecamy zrobienie zdjęcia skipass lub zapisanie jego nrumeru. Podając właściwy numer skipass istnieje możliwość zrobienia duplikatu w cenie 30 euro. W przypadku braku znajomości numeru skipass nie ma możliwości wykonania duplikatu i należy zakupić nowy skipass w cenie oficjalnej.

Sprawdź nasze sklepy internetowe

Idealnie przygotowane narty na perfekcyjne trasy

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087