Szkoła narciarska w Livigno

Jeśli nie umiesz jeździć na nartach lub chcesz polepszyć swoje umiejętności jazdy, powinieneś sprawdzić ofertę Polskiej Szkoły narciarskiej w Livigno! Polskojęzyczni i wykwalifikowaniu instruktorzy czekają właśnie na Ciebie!

Szkoła narciarska

NEW PROMO 68 WinterEvent
1-Promo-Rossignol-Val-di-Sole_2298
NEW PROMO 62 WinterEvent

Polska Szkoła Narciarska Livigno

Szkoła narciarska w Livigno, to miejsce w którym można nauczyć się jeździć na nartach, ale również polepszyć swoje umiejętności jazdy po białym puchu. Większość miłośników szusowania wybiera wypoczynek w miejscu, w którym może liczyć na pełną obsługę, w tym szkolenia narciarskie. Oprócz noclegu i skipassa, bardzo chętnie korzystają z pomocy w nauce jazdy na nartach i na desce. Wiadomym jest, że najbardziej profesjonalną osobą, która potrafi nauczyć jest instruktor. Biuro podróży Winterevent ma w swojej ofercie wyjazdy z opcją szkoleń w Szkole Rossignol-Academy. Jest to Szkoła narciarsko-snowboardowe, która oprócz wiedzy i doświadczenia ma również wspaniałe podejście do najbardziej wymagającego podopiecznego. Rossignol-Academy proponuje szkolenia grupowe oraz indywidualne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W Livigno, po zebraniu odpowiedniej ilości uczestników można wziąć udział w atrakcyjnych cenowo szkoleniach, na każdym poziomie zaawansowania.

Jeśli chcesz się nauczyć jeździć na nartach lub po prostu ulepszyć swoje dotychczasowe umiejętności, to zdecydowanie powinieneś korzystać z oferty polskiej szkoły narciarskiej i przedszkola Rossignol- Academy w Livigno.

 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087