Skipass Ponte Di Legno Tonale

Skipass w Ponte di Legno Tonale, nazywany inaczej skipassem Adamello Ski, jest w zupełności wystarczający, aby w pełni cieszyć się jazdą na nartach i snowboardzie! Dzięki temu skipassowi, mamy dostęp do lodowca Presena oraz Snowparku, co sprawia, że w trakcie pobytu na pewno nie będziemy się nudzić.

Skipass zawsze w super cenie!

SKIPASS DO 60% TANIEJ - Zarezerwuj w panelu klienta i zapłać za karnet narciarski do 7 dni przed wyjazdem z gwarancją otrzymania skipass.

Gwarancja zakupu skipass

Skipass do 60% taniej

Unikaj kolejek w kasach

Rezerwacja i płatność do 7 dni przed wyjazdem

100% zwrot w przypadku restrykcji

Skipass w Ponte Di Legno  Tonale 

W WinterEvent skipass w Ponte Di Legno – Tonale obejmuje 100 kilometrów tras. Skipass upoważnia do wjazdu na najwyższy lodowiec. Lodowiec Presena położony jest na wysokości 3016 m n.p.m i od niego prowadzi najdłuższa trasa w Ponte di Legno – Tonale. Trasa wynosi aż 11 kilometrów. Skipass na region Ponte Di Legno – Tonale, to również możliwość skorzystania ze snowparku oraz szlaków do pieszych wędrówek. 

Skipass Adamello Ski

  • Region Ponte di Legno Tonale łączy ze sobą Trento i Lombardię. To oznacza panoramiczne alpejskie widoki i wspaniały klimat.
  • W zupełności wystarczy skipass na region Ponte Di Legno – Tonale, gdyż na tym skipassie dostaniemy się również do lodowca Presena. Lodowiec jest na wysokości 3016 m.n.p.m. i pozwala na zjazd po czarnej i czerwonej trasie, której długośc wynosi 11 kilometrów.
  • Istnieje również możliwość rozszerzenia skipassa do opcji Dolomiti Brenta. Opcja rozszerzonego skipassa jest sporo droższa, ale daje możliwość jazdy po całym regionie, w którym łącznie jest 380 km tras narciarskich.
  • Należy jednak pamiętać, że wykupienie karnetu Adamello Ski, jest wystarczające zarówno dla osób początkujących, dla osób na poziomie średniozaawansowanym jak i dla osób zaawansowanych w narciarstwie alpejskim.

W WinterEvent dzieci do lat 8 gratis – junior do lat 16 w super cenie

ADULT

Osoba dorosła powyżej 16 roku życia

JUNIOR

Junior urodzony po 30.04.2007 r.

CHILD

Dziecko urodzone po 30.04.2015 r.

Bezpieczny zakup Skipass z WinterEvent

W WinterEvent masz możliwosć zakupu skipass w pakiecie z noclegiem do minus 60%. Skipass możesz zarezerować przy rezerwacji noclegu lub masz możliwość zakupu go online w panelu klienta do 7 dni przed wyjazdem. W WinterEvent zakupiony skipass jest składową usługi turystycznej, dzięki czemu masz gwarnację jego otryzmania, w przypdaku ograniczeń lub nieczynnych wyciagów z powodów epidemicznych otrzymujesz zwrot środków za nolceg/skipass/transport. Nie ma możliowści zakupu samych skipass bez rezerwacji noclegu.

100% Gwarancji Skipass

Kupujesz usługę turystyczną w licencjonowanym polskim biurze podróży. Twoje pieniądze oraz wyjazd jest objęty gwarancją ubezpieczeniowa oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym

100% Bezpieczeństwa

Umowa zawarta jest w Polsce w licencjonowanym biurze podróży z siedzibą w Polsce dzięki czemu jesteś objęty przez Państwo Poleski Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Skipass upoważnia do

Jazdy na wyciągach oraz korzystania ze skibusów. Skipass jest rzeczą osobistą i nie można go użyczać innym uczestnikom pod rygorem kary. Skipass użyty nawet jeden raz nie podlega możliwości zwrotu środków oraz zmiany zgodnie z regulaminem wyciągów.

Gdzie odbierzesz swój skipass

Przy wyjazdach z WinterEvent i wybraniu opcji pobytu w hotelu lub rezydencji twój skipass będzie czekał na Ciebie w recepcji hotelowej i zostanie wydany na podstawie VOUCHERU, który jest do pobrania z indywidualnego panelu klienta

Kaucja za skipass

Zgodnie z regulaminem wyciągów każdy skipass podlega kaucji w wysokości 5 euro. W związku z powyższym każdy klient przy odbiorze skipass zobowiązany jest do zapłacenia 5 euro kaucji. Ostatniego dnia po nartach należy skipass zwrócić samodzielnie w kasie wyciągów lub w specjalnym automacie w celu otrzymania zwrotu zapłaconej kaucji

 Zapisz numer swojego skipass lub zrób jego zdjęcie

Biuro nie ponosi odpowiedzialności za zgubiony przez klienta skipass. W celu uniknięcia kłopotów i dodatkowych kosztów zalecamy zrobienie zdjęcia skipass lub zapisanie jego nrumeru. Podając właściwy numer skipass istnieje możliwość zrobienia duplikatu w cenie 30 euro. W przypadku braku znajomości numeru skipass nie ma możliwości wykonania duplikatu i należy zakupić nowy skipass w cenie oficjalnej.

Sprawdź nasze sklepy internetowe

Idealnie przygotowane narty na perfekcyjne trasy

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729

Telefon

WYJAZDY FIRMOWE 533 747 894

Szkoła narciarska

SZKOŁA NARCIARSKA 523 070 087